W galerii

 

 

 

 

Strona g?ówna
NASI UCZNIOWIE-MISTRZAMI WOJEWóDZTWA
Autor: Administrator   

Dru?yna pi?karska naszego gimnazjum, trenowana przez p.Zbigniewa Bieniasa, po raz drugi wywalczy?a tytu? mistrza Opolszczyzny. Fina? Mistrzostw Województwa Szkó? Gimnazjalnych rozegrano w poniedzia?ek 12 stycznia br. w hali ZSD w Ole?nie.

Ko?cowa klasyfikacja Wojewódzkiej Gimnazjady pi?karskiej ch?opców:

1. miejsce - Gimnazjum nr 2 w Ole?nie,
2. miejsce - Gimnazjum nr 1 w Ozimku
3. miejsce - Gimnazjum nr 2 w Nysie
4. miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kietrzu.
Królem strzelców zosta? - Adam Deja (Olesno) - 7 goli.
Nasza dru?yna gra?a w sk?adzie: Micha? Kowalski, Jan Grzesik, Mateusz W?óka, Pawe? Wajsprych, Jacek Korzonek, Patryk Ko?ecki, Adam Deja (kapitan), Micha? Bienias, Adam Flak i Dominik Riemann.
W dotychczasowej historii rozgrywek, nigdy jeszcze ?adnemu zespo?owi nie uda?o si? obroni? wywalczonego tytu?u. Tym bardziej cieszy fakt, ?e za rok Ole?nianie b?d? mieli okazj? zdoby? mistrzostwo po raz trzeci. Siódemka zawodników z naszej dziesi?tki to uczniowie klasy sportowej, którzy za rok b?d? jeszcze uczniami naszej Szko?y (III klasy).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno