W galerii

 

 

 

 

Strona główna
KONKURS "NAJŁADNIEJSZY BLOG INTERNETOWY"
Autor: Komisja Konkursowa   
Dnia 21 marca og┼éoszono wyniki szkolnego konkursu „NAJ┼üADNIEJSZY BLOG INTERNETOWY”. Do konkursu zg┼éosi┼éo si─Ö 17 uczniów klas V-VI prezentuj─ůc  19 blogów. Komisja konkursowa w sk┼éadzie: p. mgr Bo┼╝ena Witych oraz p. mgr Katarzyna Uniatowska postanowi┼éa wyró┼╝ni─ç cztery prace, ich autorami s─ů:


Katarzyna Skonieczna
klasa VI d, której przyznano I miejsce za:

Warto┼Ťciowe tre┼Ťci promuj─ůce pozytywne zachowania wobec bezdomnych i poszkodowanych zwierz─ůt

Spójn─ů szat─Ö graficzn─ů

Autorka od wielu lat zajmuje si─Ö powy┼╝sz─ů tematyk─ů. W jej tekstach zamieszczonych na blogu wida─ç du┼╝─ů wra┼╝liwo┼Ť─ç. Dodatkowym walorem jej pracy jest stosowanie poprawno┼Ťci j─Özykowej, bogatego s┼éownictwa oraz w┼éa┼Ťciwie dobranej grafiki.

Katarzyna Iwanowska VI a, której przyznano wyró┼╝nienie za

Stonowan─ů szat─Ö graficzn─ů

Cierpliwo┼Ť─ç i systematyczno┼Ť─ç w prowadzeniu bloga

Dobr─ů organizacj─Ö materia┼éów i informacji, które tworz─ů przejrzysty przekaz

Mateusz Pawe┼éczyk VI d, któremu przyznano wyró┼╝nienie za

Interesuj─ůca tre┼Ť─ç zwi─ůzan─ů z ochron─ů przyrody i ┼Ťrodowiska naturalnego

Oraz propagowanie walorów turystycznych najbli┼╝szego nam ┼Ťrodowiska lokalnego

Kinga Opolony VI a, której przyznano wyró┼╝nienie za

ciekaw─ů szat─Ö graficzn─ů.

 

Autorzy wyró┼╝nionych prac otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firm─Ö COCON Systemy Komputerowe, mieszcz─ůc─ů si─Ö w Ole┼Ťnie przy ul.Wolno┼Ťci 8/10. Serdecznie dzi─Ökujemy!

 

Przygl─ůdaj─ůc prace konkursowe komisja dosz┼éa do wniosku, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç z prac by┼éo bardzo podobnych w tre┼Ťci porusza┼éy tematyk─Ö mody, kosmetyków i weso┼éej zabawy, niewiele by┼éo w nich warto┼Ťciowych tre┼Ťci, pogl─ůdów, którymi mo┼╝na by zainteresowa─ç innych.

W tym miejscu zwracamy si─Ö do przysz┼éych uczestników takich konkursów: Je┼╝eli zg┼éaszacie swój blog do konkursu szkolnego musicie by─ç ┼Ťwiadomi tre┼Ťci jakie tam zamieszczacie. Wiele tekstów umieszczanych przez was w Internecie pozostawia du┼╝o do ┼╝yczenia zarówno pod wzgl─Ödem ortograficznym, stylistycznym, a tak┼╝e zawartych tre┼Ťci.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, zapraszamy do następnych edycji konkursu.

Komisja Konkursowa

 
« poprzedni artyku│
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno