W galerii

 

 

 

 

Strona główna
KONKURS "NAJŁADNIEJSZY BLOG INTERNETOWY"
Autor: Komisja Konkursowa   
Dnia 21 marca ogłoszono wyniki szkolnego konkursu „NAJŁADNIEJSZY BLOG INTERNETOWY”. Do konkursu zgłosiło się 17 uczniów klas V-VI prezentując  19 blogów. Komisja konkursowa w składzie: p. mgr Bożena Witych oraz p. mgr Katarzyna Uniatowska postanowiła wyróżnić cztery prace, ich autorami są:


Katarzyna Skonieczna
klasa VI d, której przyznano I miejsce za:

Wartościowe treści promujące pozytywne zachowania wobec bezdomnych i poszkodowanych zwierząt

Spójną szatę graficzną

Autorka od wielu lat zajmuje się powyższą tematyką. W jej tekstach zamieszczonych na blogu widać dużą wrażliwość. Dodatkowym walorem jej pracy jest stosowanie poprawności językowej, bogatego słownictwa oraz właściwie dobranej grafiki.

Katarzyna Iwanowska VI a, której przyznano wyróżnienie za

Stonowaną szatę graficzną

Cierpliwość i systematyczność w prowadzeniu bloga

Dobrą organizację materiałów i informacji, które tworzą przejrzysty przekaz

Mateusz Pawełczyk VI d, któremu przyznano wyróżnienie za

Interesująca treść związaną z ochroną przyrody i środowiska naturalnego

Oraz propagowanie walorów turystycznych najbliższego nam środowiska lokalnego

Kinga Opolony VI a, której przyznano wyróżnienie za

ciekawą szatę graficzną.

 

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę COCON Systemy Komputerowe, mieszczącą się w Oleśnie przy ul.Wolności 8/10. Serdecznie dziękujemy!

 

Przyglądając prace konkursowe komisja doszła do wniosku, że większość z prac było bardzo podobnych w treści poruszały tematykę mody, kosmetyków i wesołej zabawy, niewiele było w nich wartościowych treści, poglądów, którymi można by zainteresować innych.

W tym miejscu zwracamy się do przyszłych uczestników takich konkursów: Jeżeli zgłaszacie swój blog do konkursu szkolnego musicie być świadomi treści jakie tam zamieszczacie. Wiele tekstów umieszczanych przez was w Internecie pozostawia dużo do życzenia zarówno pod względem ortograficznym, stylistycznym, a także zawartych treści.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, zapraszamy do następnych edycji konkursu.

Komisja Konkursowa

 
« poprzedni artykuł
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno