W galerii

 

 

 

 

Strona g?ówna
Mistrzowie ortografii
Autor: Administrator   
11 kwietnia 2014 r. w PSP nr 3 w Ole?nie odby? si? XVIII Turniej Ortograficzny Miast Lubliniec - Olesno.
Jego zwyci?zcami w kategorii klas pi?tych i szóstych okazali si? uczniowie PSP nr 2 im. ksi??nej Jadwigi ?l?skiej w Ole?nie: Iga Wawrzyniak z klasy V a i Kamil Pietrasz z klasy VI c. Doskonale poradzili sobie z trudnym dyktandem w j?zyku polskim, wykazuj?c si? znajomo?ci? zasad ortograficznych i interpunkcyjnych. Kamil ju? po raz trzeci staje na podium tego konkursu.

Natomiast dnia 9 kwietnia odby? si? w MDK-u XIV Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci szkó? podstawowych i gimnazjalnych. Uczennica klasy V a, Wiktoria Imio?czyk, zaj??a w nim 2 miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy i ?yczymy dalszych sukcesów!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno