W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Mistrzowie ortografii
Autor: Administrator   
11 kwietnia 2014 r. w PSP nr 3 w Oleśnie odbył się XVIII Turniej Ortograficzny Miast Lubliniec - Olesno.
Jego zwycięzcami w kategorii klas piątych i szóstych okazali się uczniowie PSP nr 2 im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie: Iga Wawrzyniak z klasy V a i Kamil Pietrasz z klasy VI c. Doskonale poradzili sobie z trudnym dyktandem w języku polskim, wykazując się znajomością zasad ortograficznych i interpunkcyjnych. Kamil już po raz trzeci staje na podium tego konkursu.

Natomiast dnia 9 kwietnia odbył się w MDK-u XIV Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczennica klasy V a, Wiktoria Imiołczyk, zajęła w nim 2 miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno