W galerii

 

 

 

 

Strona g艂贸wna
Nasi uczniowie czwart膮 dru偶yn膮 w wojew贸dztwie ...
Autor: Administrator   
Dnia 14 maja 2013 r. odby艂y si臋 w Ole艣nie Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla uczniów szkó艂 gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie mieli za zadanie wykaza膰 si臋 wiedz膮 i umiej臋tno艣ciami z zakresu pierwszej pomocy, podejmuj膮c dzia艂ania ratuj膮ce zdrowie i 偶ycie w trakcie zapozorowanych zdarze艅, a tak偶e rozwi膮za膰 test pisemny. W kategorii szkó艂 gimnazjalnych wygra艂 zespó艂 Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddzia艂ami Dwuj臋zycznymi w Ole艣nie, dzi臋ki czemu zakwalifikowa艂 si臋 do etapu wojewódzkiego.

W sobot臋 31 maja na terenie Zespo艂u Szkó艂 Technicznych i Ogólnokszta艂c膮cych w Opolu uczennice klas trzecich oleskiej „Dwójki”: Monika Kus, Martyna Krzak, Magdalena Skoczylas, Anna Wilhelm i Cathrin Joschko musia艂y udzieli膰 pomocy m.in. potr膮conemu przez samochód rowerzy艣cie, napadni臋tej dziewczynie czy ekipie elektryków. Walczy艂y dzielnie zajmuj膮c IV miejsce.
Patronat honorowy nad mistrzostwami obj膮艂 Marsza艂ek Województwa Opolskiego – Pan Andrzej Bu艂a.

 

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno