W galerii

 

 

 

 

Strona g艂贸wna
Konkurs SKO
Autor: Administrator   
Podsumowanie Konkursu na najwi臋ksz膮 zaoszcz臋dzon膮 sum臋
i Konkursu systematycznego oszcz臋dzania og艂oszonego przez opiekunk臋 SKO

13 czerwca 2014 r odby艂 si臋 apel podsumowuj膮cy Konkurs na najwi臋ksz膮 zaoszcz臋dzon膮 sum臋 i Konkurs systematycznego oszcz臋dzania. Na apelu wr臋czono nagrody uczniom, którzy zaoszcz臋dzili najwi臋cej pieni臋dzy. W艣ród nagrodzonych znale藕li si臋 nast臋puj膮cy uczniowie:

klasy I Laura van Bergen kl. I a
klasy II Marie Suda kl. I a
klasy III Maciek Jankowski kl. III a
klasy III Igor Dembowski kl. III b

Ponadto dla systematycznie oszcz臋dzaj膮cych opiekunka SKO p. A. Damiak przygotowa艂a losowanie nagród rzeczowych. Nagrodzono 47 uczniów. Cz臋艣膰 nagród sponsorowa艂 Bank Spó艂dzielczy w Ole艣nie a cz臋艣膰 zakupiono z procentu uzyskanego z wp艂at uczniów. Opiekunka SKO i Dyrekcja Szko艂y bardzo dzi臋kuje Dyrektorowi Banku Spó艂dzielczego w Ole艣nie p. Janowi Ratajowi za sponsoring w postaci nagród rzeczowych dla wyró偶nionych uczniów.

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno