W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Konkurs SKO
Autor: Administrator   
Podsumowanie Konkursu na największą zaoszczędzoną sumę
i Konkursu systematycznego oszczędzania ogłoszonego przez opiekunkę SKO

13 czerwca 2014 r odbył się apel podsumowujący Konkurs na największą zaoszczędzoną sumę i Konkurs systematycznego oszczędzania. Na apelu wręczono nagrody uczniom, którzy zaoszczędzili najwięcej pieniędzy. Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie:

klasy I Laura van Bergen kl. I a
klasy II Marie Suda kl. I a
klasy III Maciek Jankowski kl. III a
klasy III Igor Dembowski kl. III b

Ponadto dla systematycznie oszczędzających opiekunka SKO p. A. Damiak przygotowała losowanie nagród rzeczowych. Nagrodzono 47 uczniów. Część nagród sponsorował Bank Spółdzielczy w Oleśnie a część zakupiono z procentu uzyskanego z wpłat uczniów. Opiekunka SKO i Dyrekcja Szkoły bardzo dziękuje Dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Oleśnie p. Janowi Ratajowi za sponsoring w postaci nagród rzeczowych dla wyróżnionych uczniów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno