W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Sukcesy sportowe naszych uczniów
Autor: Administrator   
W okresie zaledwie jednego tygodnia uczniowie Oleskiej Dwójki czterokrotnie reprezentowali naszą Gminę i Powiat w zawodach wojewódzkich. 7 października na odbywających się w Lasocicach Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych Michał Konieczny zajął II miejsce, wcześniej zdobywając w tej konkurencji mistrzostwo Gminy i Powiatu.
Natomiast 10. października w Kluczborku odbyły się finały wojewódzkie V Turnieju Orlika im. Donalda Tuska. Aż trzy drużyny z Dwójki zakwalifikowały się do tego finału. Najlepszy wynik osiągnęli chłopcy z rocznika 2001 i młodsi zajmując II miejsce, IV miejsce zajęły dziewczęta z rocznika 2003 i młodsze, natomiast V miejsce zajęli chłopcy z Akademii Piłkarskiej przy PSP Nr 2. Wszystkie drużyny w drodze do finału wojewódzkiego zdobyły mistrzostwo Gminy Olesno oraz wygrały rozgrywki w turnieju eliminacyjnym półfinału województwa. Gratulujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno