W galerii

 

 

 

 

Strona g艂贸wna
Laureatki nagrody marsza艂ka wojew贸dztwa Prymus Opolszczyzny
Autor: Administrator   
Uczennice oleskiej „Dwójki” laureatkami nagrody marsza艂ka województwa „Prymus Opolszczyzny”
Dnia 17.10.2014 r. w Filharmonii Opolskiej odby艂o si臋 Regionalne 艢wi臋to Edukacji, podczas którego 27 najlepszych uczniów opolskich podstawówek, gimnazjów, liceów i techników otrzyma艂o nagrody marsza艂ka województwa "Prymus Opolszczyzny". W艣ród nagrodzonych znalaz艂y si臋 dwie uczennice Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddzia艂ami Dwuj臋zycznymi im. ksi臋偶nej Jadwigi 艢l膮skiej w Ole艣nie - Paulina 艢wita艂a oraz Cathrin Joschko.

Prymusi Opolszczyzny to nie tylko 艣wietni uczniowie - maj膮 艣redni膮 powy偶ej 5 - ale te偶 odnosz膮 sukcesy w olimpiadach oraz konkursach: przedmiotowych, artystycznych i sportowych.
Imprez臋 swoj膮 obecno艣ci膮 u艣wietnili pos艂owie, senator, kurator o艣wiaty, w艂adze samorz膮dowe, profesorowie wy偶szych uczelni dyrektorzy szkó艂, nauczyciele, studenci, licznie przybyli równie偶 rodzice „Opolskich Prymusów".
Uroczysto艣ci towarzyszy艂 koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Opolskiej. Na tarasie letnim przed budynkiem filharmonii mo偶na by艂o pos艂ucha膰 kompozycji m.in. W.A. Mozarta, J. Brahmsa, A. Vivaldiego i zespo艂u The Beatles.

 

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno