W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Apel podsumowujący konkurs na ,,Najładniejszą skarbonkę
Autor: Administrator   
W listopadzie odbył się apel przygotowany przez uczniów klasy II b pod kierownictwem p.Małgorzaty Pyki dotyczący oszczędności i podsumowujący konkurs na najładniejszą skarbonkę. Najciekawsze skarbonki zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie a następnie komisyjnie (p.dyr. Beata Sznajder-Małecką, p.Katarzyna Uniatowska, p.Anna Damiak) wyróżniono najlepsze.
Na apelu uczniowie klasy II b przedstawili część artystyczną, a następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu i rozdane nagrody wraz z dyplomami przygotowanymi przez opiekunkę SKO p.Annę Damiak. W tym roku nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w konkursie częściowo zasponsorował Bank Spółdzielczy w Oleśnie. Gościem honorowym był dyrektor Banku Spółdzielczego p. J. Rataj, który wręczył dzieciom nagrody.
Wyniki konkursu na ,,Najładniejszą skarbonkę”

Oto laureaci:
Klasy I

I miejsce: Martyna Roj Ia
II miejsce: Dominika Pigło Id
III miejsce: Maksymilian Pielok Ib
Wyróżnienia:
Fabian Pyka Ia
Emilia Szklorz Ia
Oliwia Wodarczyk Ib

Klasy II
I miejsce: Kamila Jurczyk IIb
II miejsce: Laura van Bergen IIa
III miejsce: Asia Pietruska IIb
Wyróżnienia:
Filip Nowak IIa

Klasy III
I miejsce: Patryk Flak IIIa
II miejsce
: Emilia Karkos III a
III miejsce: Julia Wolny III a
Wyróżnienia:
Patrycja Kiełbus IIIa
Mateusz Jeziorowski IIIb
Marie Suda IIIa

Ponadto wręczono 40 nagród pocieszenia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie na największą zaoszczędzoną sumę i systematycznego oszczędzania, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec roku szkolnego.

Opiekunka SKO Anna Damiak

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno