W galerii

 

 

 

 

Strona g?ówna
?wi?tecznego spotkania z teatrem
Autor: Administrator   
Owacje na stoj?co, gratulacje i podzi?kowania, rado?? m?odych aktorów i ?zy wzruszenia w oczach rodziców – tak mo?na w telegraficznym skrócie opisa? atmosfer? naszego „?wi?tecznego spotkania z teatrem”. Wspaniale przygotowane przedstawienie, profesjonalna gra aktorska, oprawa muzyczna, scenografia, charakteryzacja, gra ?wiate? oraz ogromne zaanga?owanie uczniów, rodziców i nauczycieli sprawi?y, ?e nasza szko?a rozb?ys?a w ?wietle jupiterów…, a muzyczna opowie?? „Wyj?tkowy renifer ?w. Miko?aja” na d?ugo pozostanie w naszej pami?ci i wprowadzi nas w magiczn? atmosfer? zbli?aj?cych si? ?wi?t Bo?ego Narodzenia. Wi?cej informacji wkrótce…, zobaczmy to jeszcze raz na zdj?ciach p. Miros?awa Dedyka. Zapraszamy równie? na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/ZSnr2 gdzie mo?ecie zobaczy? wi?cej zdj??, podzieli? si? swoimi wra?eniami i obejrze? filmy z przygotowa? do przedstawienia przygotowane przez nasze uczennice.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno