W galerii

 

 

 

 

Strona g艂贸wna
艢wi膮tecznego spotkania z teatrem
Autor: Administrator   
Owacje na stoj膮co, gratulacje i podzi臋kowania, rado艣膰 m艂odych aktorów i 艂zy wzruszenia w oczach rodziców – tak mo偶na w telegraficznym skrócie opisa膰 atmosfer臋 naszego „艢wi膮tecznego spotkania z teatrem”. Wspaniale przygotowane przedstawienie, profesjonalna gra aktorska, oprawa muzyczna, scenografia, charakteryzacja, gra 艣wiate艂 oraz ogromne zaanga偶owanie uczniów, rodziców i nauczycieli sprawi艂y, 偶e nasza szko艂a rozb艂ys艂a w 艣wietle jupiterów…, a muzyczna opowie艣膰 „Wyj膮tkowy renifer 艣w. Miko艂aja” na d艂ugo pozostanie w naszej pami臋ci i wprowadzi nas w magiczn膮 atmosfer臋 zbli偶aj膮cych si臋 艣wi膮t Bo偶ego Narodzenia. Wi臋cej informacji wkrótce…, zobaczmy to jeszcze raz na zdj臋ciach p. Miros艂awa Dedyka. Zapraszamy równie偶 na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/ZSnr2 gdzie mo偶ecie zobaczy膰 wi臋cej zdj臋膰, podzieli膰 si臋 swoimi wra偶eniami i obejrze膰 filmy z przygotowa艅 do przedstawienia przygotowane przez nasze uczennice.

 

 

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno