W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Świątecznego spotkania z teatrem
Autor: Administrator   
Owacje na stojąco, gratulacje i podziękowania, radość młodych aktorów i łzy wzruszenia w oczach rodziców – tak można w telegraficznym skrócie opisać atmosferę naszego „Świątecznego spotkania z teatrem”. Wspaniale przygotowane przedstawienie, profesjonalna gra aktorska, oprawa muzyczna, scenografia, charakteryzacja, gra świateł oraz ogromne zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli sprawiły, że nasza szkoła rozbłysła w świetle jupiterów…, a muzyczna opowieść „Wyjątkowy renifer św. Mikołaja” na długo pozostanie w naszej pamięci i wprowadzi nas w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Więcej informacji wkrótce…, zobaczmy to jeszcze raz na zdjęciach p. Mirosława Dedyka. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/ZSnr2 gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć, podzielić się swoimi wrażeniami i obejrzeć filmy z przygotowań do przedstawienia przygotowane przez nasze uczennice.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno