Wyniki konkursów, w których brali udzia艂 uczniowie szko艂y podstawowej w semestrze I roku szkolnego 2007/2008:
Konkursy przedmiotowe – etap szkolny:
Uwaga! Gwiazdka przy nazwisku informuje, 偶e laureat b臋dzie reprezentowa艂 szko艂臋 w etapie nast臋pnym danego konkursu.
19.11.2007 Konkurs j臋zyka niemieckiego
Uczestników: 27, komisja konkursowa: G. Burzy艅ska – przew., cz艂onkowie – A. 呕urek i J. Lebiedzi艅ska
I miejsce Anna Mensing * kl. VI
II miejsce Aleksandra Logiewa* kl. VIa
III miejsce Marek Nikel* kl. VIb
19.11.2007 Konkurs Wiedzy Religijnej 呕ak 2008
Uczestników: 10, komisja konkursowa: G. Ciach – przew., cz艂onkowie – K. Gajdecka i A. Garbaczok
I miejsce Karolina Kansik* kl. VIa
II miejsce Maja Habrajska* kl. Vb
III miejsce Szymon Niejadlik* kl. VIc
22.11.2007 Konkurs polonistyczny
Uczestników: 10, komisja konkursowa: G. Burzy艅ska – przew., cz艂onkowie – A. Dudzisz i E. Wiecha-Jung
I miejsce Karolina Kansik* kl. VIa
II miejsce Manuela Wieczorek* kl. VIa
III miejsce Sara K臋sik* kl. VIc
26.11.2007 Konkurs z techniki
Uczestników: 12, komisja konkursowa: I. Schudy – przew., cz艂onkowie – J. Bry艂a i J. Miarka
I miejsce Damian Kaleja kl.VIb
II miejsce 艁ukasz Krzemi艅ski kl.VIa
III miejsce Pawe艂 Pi膮tek kl. VIa
26.11.2007 Konkurs z j臋zyka angielskiego
Uczestników: 13, komisja konkursowa: J. Schudy – przew., cz艂onkowie – C. 艁uczak i J. Maleska
I miejsce Kacper Grajcar kl. VIb
II miejsce Kacper Kubiak kl. VIa
Aleksandra Górecka kl. VIc
30.11.2007 Konkurs matematyczny
Uczestników: 12, komisja konkursowa: I. Schudy – przew., cz艂onkowie – M. Skoczylas, J. Bry艂a
I miejsce 艁ukasz Krzemi艅ski kl.VIa
II miejsce Damian Kaleja kl. VIb
III miejsce Manuela Wieczorek kl. VIa
11.12.2007 Konkurs historyczny
Uczestników: 15, komisja konkursowa: G. Burzy艅ska – przew., cz艂onkowie – J. Smyk, E. Cicho艅
I miejsce Szymon Niejadlik* kl. VIc
II miejsce Sebastian Kubacki kl.VIc
III miejsce Kamil Sadek kl. VIb
07.01.2008 Konkurs z przyrody
Uczestników: 16, komisja konkursowa: G. Burzy艅ska – przew., cz艂onkowie – B. Sznajder-Ma艂ecka, B. Witych
I miejsce Karolina Kansik* kl. VIa
II miejsce 艁ukasz Krzemi艅ski* kl. VIa
III miejsce Szymon Niejadlik kl. VIc
Konkursy inne
06.11.2007 II edycja Konkursu Papieskiego etap szkolny
Uczestników: 28, komisja konkursowa: G. Ciach – przew., cz艂onkowie – A. Garbaczok, K. Gajdecka
I miejsce Mateusz Ha艂upka* kl. Va
II miejsce Julia Wolny* kl. Va
III miejsce Marta Dembowska* kl. IVc
IV miejsce Marta Kierat* kl. IVc
V miejsce Wioletta Gaida* kl. IVb
VI miejsce Brygida Jendrzej* kl.VIa
II edycja Konkursu Papieskiego – etap mi臋dzyszkolny w Kluczborku
I miejsce Marta Kierat kl. IVc
II miejsce Mateusz Ha艂upka kl. Va
III miejsce Marta Dembowska kl.IVc
07.11. 2007 Ogólnopolski Konkurs „Daj臋 s艂owo” – etap szkolny
(konkurs j臋zykowy z j臋zyka polskiego sk艂adaj膮cy si臋 z cz臋艣ci pisemnej i ustnej - oratorskiej), Komisja konkursowa: A. Dudzisz – przew., cz艂onkowie – K. Borecka, E. Urba艅czyk
I miejsce Anna Bednarek* kl. VIb, Karolina Kansik* kl. VIa
II miejsce Aleksandra Górecka kl. VIc, 艁ukasz Krzemi艅ski kl. VIa
III miejsce Manuela Wieczorek kl.VIa
08.01.2008 Ogólnopolski Konkurs „Daj臋 s艂owo” – etap rejonowy (w Kluczborku)
II miejsce Anna Bednarek kl. VIc
Udzia艂: Karolina Kansik kl. VIa
Konkurs Plastyczny dla klas I-VI „Jan Pawe艂 II – obro艅ca godno艣ci cz艂owieka”– etap szkolny
Organizator szkolny – A. Garbaczom
Uczestników: 34, komisja konkursowa: A. Garbaczok – przew., cz艂onkowie – G. Ciach, K. Gajdecka
I miejsce Dominika Adamska kl. Ib
II miejsce Raphaela Brysch kl. Va
III miejsce Stefania Czo艂kos kl. IIc, Krzysztof Rataj kl. III
Konkurs Plastyczny „Jan Pawe艂 II – obro艅ca godno艣ci cz艂owieka”-etap diecezjalny
I miejsce Dominika Adamska kl. Ib
Wyró偶nienie Dominik Sanetra kl. IIIb, Paulina Piech kl. IIIa
27.11.2007 III Powiatowy Przegl膮d Zespo艂ów Artystycznych w kategorii szkó艂 podstawowych
I miejsce zaj膮艂 zespó艂 „Weso艂e nutki” (kl. IIIa PSP) – opiekun: G. Jokiel
|