W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Świąteczne spotkanie z teatrem
Autor: Administrator   
 
Zaproszenie na Bal....
Autor: Administrator   
 
Bezcenne wypieki!
Autor: Administrator   
16 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Żywienia i Walki z Głodem. Jego celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na rosnący w świecie problem niedożywienia oraz uświadomienie globalnych problemów żywnościowych i wywołanie poczucia solidarności w walce z głodem i ubóstwem. Głód to zjawisko występujące nie tylko w państwach trzeciego świata czy terenach objętych konfliktami zbrojnymi.
Czytaj całość…
 
Zebrania z rodzicami
Autor: Administrator   
W dniach 25-27 listopada 2014r. odbędą sie spotkania rodziców z wychowawcami klas

25.11.2014r. - wtorek
-klasy pierwsze PSP, godzina 1600
-klasy czwarte PSP, godzina 1700
-klasy pierwsze gimnazjum, godzina 1800

Czytaj całość…
 
Ze Śląskiem na ty
Autor: Administrator   
Uczeń PSP Nr 2 w Oleśnie Adrian Marzec wraz z rodzicami i nauczycielką Anetą Moj w sobotę 29 listopada 2014 r., wziął udział w uroczystym wręczeniu nagród na podsumowaniu XXI Regionalnego Konkursu Literackiego „Ze Śląskiem na ty"
Spośród 165 nadesłanych prac, jury w składzie: prof. Bogusław Wyderka, prof. Teresa Smolińska, Piotr Badura wyłoniło laureatów w czterech kategoriach wiekowych. Jednym z nich został uczeń oleskiej „Dwójki" Adrian Marzec ze swoją pracą pt. „Studnia", który zajął II miejsce.
Celem tego konkursu jest popularyzowanie wiedzy o historii naszego regionu. Każdy uczestnik miał za zadanie napisanie pracy w dialekcie śląskim (w formie fonetycznej), tak aby zapisany tekst odzwierciedlał gwarę, jaką posługują się ludzie w środowisku, z którego wywodzi się autor.
Czytaj całość…
 
Powiat Chłopców PSP z piłki halowej 2014-15
Autor: Administrator   
Kolejny dzień, z kolejnym sukcesem dla naszej Dwójki. 24. listopada 2014 r. na hali sportowej odbył się etap powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców szkoły podstawowej. Nasi młodzi piłkarze pokazali klasę, wygrywając każdy mecz ze znaczną przewagą nad rówieśnikami. Niesamowity styl i talent graczy zrobił wielkie wrażenie na młodszych jak i starszych kolegach ze szkoły. Po finale rozegranym z PSP Praszka drużyna z dwójki pod okiem Pana Zbigniewa Bieniasa otrzymała pewny awans do zawodów wojewódzkich ! Gratulujemy wszystkim drużyną i trzymamy kciuki za was w następnym etapie!

Całość zawodów została wzbogacona o popis szkolnych cheerleaderek pod opieką Pani Beaty Banasik. :)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 409
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno