W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Spotkanie z rodzicami dzieci przyjętych do klasy I
Autor: Dyrekcja PSP   
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2
im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie informuje,
że spotkanie z rodzicami dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2014/2015
odbędzie się w atrium szkoły dnia 12 czerwca 2014r o godz. 1700
 
Nasi uczniowie czwartą drużyną w województwie ...
Autor: Administrator   
Dnia 14 maja 2013 r. odbyły się w Oleśnie Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy, podejmując działania ratujące zdrowie i życie w trakcie zapozorowanych zdarzeń, a także rozwiązać test pisemny. W kategorii szkół gimnazjalnych wygrał zespół Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Oleśnie, dzięki czemu zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
Czytaj całość…
 
Europejskie Słoneczne Dni
Autor: Administrator   

26 maja 2014 r. w ramach Europejskich Słonecznych Dni odbyły się prelekcje dla uczniów gimnazjum nt. „Odnawialnych źródeł energii”. Prelekcje prowadzili wykładowcy z Politechniki Opolskiej: dr inż. Stanisław Anweiter, prof. dr hab. inż. Roman Ulbrich oraz przedstawiciele firmy Windprojekt.

Czytaj całość…
 
Gala laureatów konkursów przedmiotowych
Autor: Administrator   
16 maja 2014 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158 odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Na gali obecni byli m.in.: pani Halina BilikOpolski Kurator Oświaty oraz pan Rafał Rippel – Opolski Wicekurator Oświaty. Wręczono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursów podziękowania i gratulacje. Wśród nagrodzonych laureatów znalazły się dwie uczennice naszego gimnazjum tj. Paulina Świtałalaureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz Magdalena Skoczylas - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, które odebrały nagrody i gratulacje z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty pani Haliny Bilik. Serdecznie gratulujemy!!!
Czytaj całość…
 
Oleska "Dwójka" bezkonkurencyjna
Autor: Administrator   
Wyniki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor przypieczętowały tegoroczne pasmo sukcesów oleskiej „Dwójki” na niwie językowej. W konkursie wzięły udział 252 szkoły z ponad 5 tys. uczestników. Pierwsze i drugie miejsce w kraju w swoich kategoriach wiekowych zajęli uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie tj. Paulina Świtała z klasy IIIa oraz Dominik Flak z klasy IIa. Nagrodą w konkursie jest tygodniowy obóz naukowy w Serpelicach.
Czytaj całość…
 
Zebrania rodziców
Autor: Dyrekcja ZS Nr 2   
W dniach 6 - 8 maja 2014 odbedą sie spotkania rodziców
z wychowawcami klas


06.05.2014r. - wtorek
-klasy pierwsze PSP, godzina 1600
-klasy czwarte PSP, godzina 1700
-klasy pierwsze gimnazjum, godzina 1800

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 409
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno