W galerii

 

 

 

 

Strona g?ówna
Gala laureatów konkursów przedmiotowych
Autor: Administrator   
16 maja 2014 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu przy ul. Wroc?awskiej 158 odby?a si? uroczysta gala podsumowuj?ca tegoroczn? edycj? Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Na gali obecni byli m.in.: pani Halina BilikOpolski Kurator O?wiaty oraz pan Rafa? Rippel – Opolski Wicekurator O?wiaty. Wr?czono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowuj?cym ich do konkursów podzi?kowania i gratulacje. W?ród nagrodzonych laureatów znalaz?y si? dwie uczennice naszego gimnazjum tj. Paulina ?wita?alaureatka Wojewódzkiego Konkursu J?zyka Niemieckiego oraz Magdalena Skoczylas - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, które odebra?y nagrody i gratulacje z r?k Opolskiego Kuratora O?wiaty pani Haliny Bilik. Serdecznie gratulujemy!!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno