W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Gala laureatów konkursów przedmiotowych
Autor: Administrator   
16 maja 2014 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158 odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Na gali obecni byli m.in.: pani Halina BilikOpolski Kurator Oświaty oraz pan Rafał Rippel – Opolski Wicekurator Oświaty. Wręczono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursów podziękowania i gratulacje. Wśród nagrodzonych laureatów znalazły się dwie uczennice naszego gimnazjum tj. Paulina Świtałalaureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz Magdalena Skoczylas - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, które odebrały nagrody i gratulacje z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty pani Haliny Bilik. Serdecznie gratulujemy!!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno