W galerii

 

 

 

 

Strona g艂贸wna
Gala laureat贸w konkurs贸w przedmiotowych
Autor: Administrator   
16 maja 2014 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu przy ul. Wroc艂awskiej 158 odby艂a si臋 uroczysta gala podsumowuj膮ca tegoroczn膮 edycj臋 Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Na gali obecni byli m.in.: pani Halina BilikOpolski Kurator O艣wiaty oraz pan Rafa艂 Rippel – Opolski Wicekurator O艣wiaty. Wr臋czono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowuj膮cym ich do konkursów podzi臋kowania i gratulacje. W艣ród nagrodzonych laureatów znalaz艂y si臋 dwie uczennice naszego gimnazjum tj. Paulina 艢wita艂alaureatka Wojewódzkiego Konkursu J臋zyka Niemieckiego oraz Magdalena Skoczylas - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, które odebra艂y nagrody i gratulacje z r膮k Opolskiego Kuratora O艣wiaty pani Haliny Bilik. Serdecznie gratulujemy!!!

 
« poprzedni artyku   nast阷ny artyku »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno