W galerii

 

 

 

 

Strona główna arrow Rodzice arrow Wyprawka szkolna
Wyprawka szkolna
Autor: Administrator   
Burmistrz Olesna zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. z 2014, poz. 1024) i Uchwałą Nr 144/2014 Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2014 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. - „Wyprawka szkolna" informuje, że uczniom rozpoczynającym w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach II-III i VI szkoły podstawowej oraz w klasach III szkoły ponadgimnazjalnej tj.: zasadniczej szkole zawodowej, liceum ogólnokształcącym i technikum, może być udzielona pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników.
Wnioski o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników, należy składać do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2014/2015, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 września 2014 roku.

Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników

Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników dla osób niepełnosprawnych


Rozporządzenie Rady Ministrów 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno