W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Autor: Administrator   
„Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,  Image
aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,
który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,
jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dyrekcja Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Oleśnie

 
Informacja dla rodziców
Autor: Administrator   
ImagePubliczna Porania Psychologiczno-Pedagogiczna w Oleśnie zaprasza rodziców, dzieci przedszkolnych i szkolnych, do udziału w zajęciach warsztatowych “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.” Proponowane warsztaty to program wspierania umiejętności wychowawczych w ramach których rodzice doskonalą umiejętności w zakresie:

Czytaj całość…
 
Informacja dla Rodziców
Autor: Dyrekcja   
Dyrekcja Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Oleśnie informuje, że do dnia 24 sierpnia 2007 r. można składać w sekretariacie szkoły wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych dla dzieci rozpoczynających naukę w klasach I-III szkoły podstawowej oraz o dofinansowanie zakupu jednolitego stroju dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2007/2008. Druki wniosków można pobierać w sekretariacie szkoły. Pomoc w formie dofinansowania przysługuje dzieciom pochodzącym z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza kwoty 351 zł netto.
 
Wakacje
Autor: Administrator   
Wreszcie wakacje !!! Tym którzy odnieśli sukces w bieżącym roku szkolnym gratulujemy, pozostałym przypominamy, że już od września będą mieć szansę poprawy swoich wyników. Wszystkim życzymy miłego odpoczynku, niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni, pogodnych, bezpiecznych i… długich wakacji.
 
Dwanaście lat minęło
Autor: mgr Ewa Cichoń   
Zespół Szkół Dwujęzycznych - ZSD w Oleśnie na trwale wpisany w panoramę naszego miasta to nie tylko placówka oświatowo-wychowawcza, ale i instytucja oddziaływująca na kulturę i życie codzienne środowiska. 21 maja 2007 r. miało miejsce ważne dla szkoły i miasta wydarzenie, jakim było podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Zespołem Szkół Dwujęzycznych a Realschule z Kusel. Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Starosta Powiatu Kusel Winifried Hirschberger z małżonką, Dyrektor Realschule w Kusel Robert Renno, Konsul Ludwig Neudorfer, Opolski Kurator Oświaty Leszek Adam Zając, Starszy Wizytator Opolskiego Kuratorium Oświaty Andrzej Popiołek, Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, Starosta Powiatu Oleskiego Jan Kus, Zastępca Burmistrza Olesna Jerzy Chęciński, Sekretarz Gminy Bożena Matusiak, przedstawiciel Rady Miejskiej Grzegorz Polak, były przewodniczący TSKN w Oleśnie Bernhard Smolarek, Przewodniczący Rady Rodziców Klaudiusz Prochota. Nie zabrakło nauczycieli i uczniów z Kusel gościnnie podejmowanych przez gospodarzy, tj. naszych pedagogów i młodzież szkolną.
Czytaj całość…
 
Podpisanie aktu o partnerstwie szkół
Autor: Administrator   

 
21 maja 2007 roku w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Oleśnie odbyło się uroczyste podpisanie aktu o partnerstwie szkół pomiędzy Realschule Kusel z Niemiec a Zespołem Szkół Dwujęzycznych. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miasta Olesna, delegacja gości z Niemiec, dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie gimnazjum, przedstawiciele Rady Rodziców oraz inni zaproszeni goście. 



Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 400 - 406 z 409
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno