W galerii

 

 

 

 

Strona główna
Kolejny sukces z języka niemieckiego
Autor: Administrator   
Znamy już wyniki Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum. W ścisłym finale o tytuł laureata zmagało się 95 uczestników, spośród których komisja konkursowa wyłoniła Paulinę Świtałę – uczennicę Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej. Dzięki uzyskanemu tytułowi laureatki Paulina zwolniona jest z językowej części egzaminów gimnazjalnych. Przypominamy, że uczennica wygrała już w tym roku szkolnym Wojewódzkie Dyktando z Języka Niemieckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Organizacja dnia 1 kwietnia 2014 (SPRAWDZIAN KLAS VI)
Autor: Administrator   

Klasy I – III PSP
Uczniowie przychodzą do szkoły na realizację projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” w godzinach 9.00 – 12.00
Klasy IV – VI
Uczniowie klas IV i V przychodzą do szkoły na realizację projektu FŚNiT w godzinach 10.30-13.30
Uczniowie klas VI w tym dniu przystępują do sprawdzianu szóstoklasisty, a następnie realizują zajęcia w ramach projektu FŚNiT w godzinach 10.30 – 13.30
Klasy I – III PG  Lekcje wg planu

 
Wojewódzki Konkurs Chemiczny - laureatka z "Dwójki"
Autor: Administrator   
Dnia 26 marca 2014r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum. Magdalena Skoczylas - uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie zajęła I miejsce uzyskując tym samym tytuł laureatki. Wygrana skutkuje zwolnieniem uczennicy z matematyczno-przyrodniczej części egzaminów gimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy!
 
Mistrzyni ortografii i interpunkcji
Autor: Administrator   
W poniedziałek 24 marca 2014r. odbył się finał X Rejonowego Dyktanda, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku. Z radością informujemy, że tegoroczną Mistrzynią znajomości zasad ortograficznych i interpunkcyjnych w języku polskim została Cathrin Joschko – uczennica trzeciej klasy Publicznego Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie. Uczennica doskonale radzi sobie również z językiem niemieckim, ponieważ w tym roku szkolnym uzyskała już tytuł laureatki w ogólnopolskim konkursie literackim w języku niemieckim „In der Sprache des Herzens”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE
Autor: Administrator   

Czytaj całość…
 
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI
Autor: Administrator   
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 70 z 409
Gimnazjum nr 2 | Szkoa Podstawowa nr 2 | Olesno